Magdalena Ilmer

Magdalena Ilmer – architekt wnętrz

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Wydział Architektury Wnętrz (dyplom w pracowni Projektowania Wystaw 2005r.) i Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, Wydział Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego (dyplom w Pracowni Projektowania Wnętrz – 2009r.), od 2008 r. aktywnie realizuje swoją pasję prowadząc pracownię projektowania wnętrz, która umożliwia jej tworzenie przestrzeni na miarę potrzeb jej Klientów.

„Boho Studio powstało z pasji kreowania otoczenia przyjaźnie oddziałującego na człowieka. Tworzymy przestrzenie, które uspokajają, zachęcają do relaksu i sprawiają, że nasi Klienci czują się bezpiecznie i komfortowo. Jednocześnie zaaranżowane przez nas pomieszczenia inspirują i motywują do działania.”

Architekt i projektant wnętrz z Boho Studio z chęcią stworzy przestrzeń nieszablonową – jesteśmy otwarci na niestandardowe rozwiązania! Pozostajemy w kontakcie z naszym Klientem na każdym etapie prac – zarówno na przy tworzeniu pierwszej koncepcji, jak i w trakcie wybierania materiałów i elementów wyposażenia, aż po nadzór wykonawczy. Dzięki temu osoby prywatne i firmy korzystające z usług naszych architektów mają pewność, że efekt prac będzie w pełni odpowiadał na ich potrzeby. Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci – jeżeli chcecie do nich dołączyć, zapraszamy do skorzystania z naszych usług!