Apartament na Żoliborzu, City Apartments, 114m2

rydygiera-i-aranzacja

Rok: 2013
Powierzchnia mieszkania: 114m2
Pomieszczenia: korytarz x2, kuchnia, salon, łazienka x2, sypialnia, pokój x2
Rynek: pierwotny
Dla kogo: rodzina z dwójką dzieci
O projekcie: głównym założeniem projektu było stworzenie jasnego, nowoczesnego, przestronnego wnętrza z ciepłymi akcentami.
Ponad 100-metrowe mieszkanie na deweloperskim osiedlu miało pogodzić oczekiwania 4 osobowej rodziny. Część otwarta mieszkania to przestronny salon połączony z jadalnią i kuchnią oraz korytarz wejściowy z szafami i małą łazienką. Na drugą, bardziej intymną część mieszkania składają się trzy sypialnie z dużą łazienką rodzinną. Część dzienna apartamentu to połączenie mocnych kontrastów w postaci ciemnej podłogi z wędzonych dębowych desek z chłodnym odcieniem niebieskiego w na ścianach oraz beżami i czernią w kuchni. W sypialniach dominują jasne, pastelowe kolory oraz proste płaszczyzny. Podłoga w tej części mieszkania jest inna, znacznie jaśniejsza. Obydwie łazienki to połączenie brązów i beży w nowoczesnej odsłonie. Mieszkanie to jest przestrzenią funkcjonalną dopasowaną do potrzeb i gustów 4 różnych osób.
Jeśli jesteś właścicielem apartamentu i chcesz urządzić go zgodnie z potrzebami całej rodziny, napisz do nas. Pomożemy pogodzić potrzeby wszystkich lokatorów i sprawimy, że będziecie cieszyć się Waszym nowym mieszkaniem przez wiele lat.