Mieszkanie dla singielki na Ursynowie, 30m2

wasilkowskiego-inwentaryzacjawasilkowskiego-aranzacja

Rok: 2015
Powierzchnia mieszkania: 30m2
Pomieszczenia: korytarz, garderoba, salon, aneks kuchenny, łazienka, sypialnia
Rynek: wtórny
Dla kogo: singielka
O projekcie: naszym zadaniem było przekształcenie 30-metrowej kawalerki w wieżowcu z lat 80-tych w funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie.
Głównym założeniem projektu było wydzielenie w mieszkaniu kuchni z miejscem do spożywania posiłków, salonu oraz oddzielnej sypialni. Aneks kuchenny został przeniesiony na przeciwległą ścianę salonu, od reszty pomieszczenia oddziela go mały stół śniadaniowy. W drugiej części pokoju znajduje się strefa wypoczynkowa z narożnikiem, stolikiem kawowym i telewizorem. W pozostałej przestrzeni, oddzielony od salonu ażurowym regałem znajduje się aneks sypialniany z łóżkiem. W tym pomieszczeniu znalazło się również miejsce na dodatkowe regały i półki na książki. Zamiast szaf zaproponowaliśmy wydzielenie z dosyć dużego korytarza garderoby, która pomieściła ubrania, buty oraz akcesoria. Łazienka mimo swych niewielkich rozmiarów posiada wszystkie niezbędne funkcje – prysznic, umywalkę, wc, pralkę oraz szafki do przechowywania.
Jeśli jesteś właścicielem mieszkania o niewielkim metrażu i zależy Ci na funkcjonalności połączonej z estetyką, napisz do nas. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu pomysłowych rozwiązań do małych przestrzeni.