Mieszkanie przy Kościelnej w Poznaniu

koscielna-aranzacja

Rok: 2011
Powierzchnia mieszkania: 75m2
Pomieszczenia: korytarz, salon, kuchnia, jadalnia, sypialnia, pokój, łazienka, garderoba, pom. Gospodarcze
Rynek: pierwotny
Dla kogo: młode małżeństwo
O projekcie: głównym założeniem projektu było stworzenie jasnego, nowoczesnego, przestronnego wnętrza z mocnym akcentem w postaci intensywnych plam koloru.
Salon wraz z korytarzem, kuchnią i jadalnią tworzą wspólną przestrzeń, dlatego we wszystkich pomieszczeniach przewijają się te same materiały wykończeniowe. Bazą jest kolor biały, który przełamują plamy intensywnego pomarańczu. Całość dopełnia i ociepla podłoga z litych dębowych desek. Kuchnia ma charakter bardziej industrialny, dużo w niej stali nierdzewnej i prostych białych płaszczyzn. Od nowoczesnego klimatu całego mieszkania odbiega łazienka, która na życzenie klientów została zaprojektowana w cieplejszej kolorystyce. Na ścianach i podłodze łazienki przewijają się brązy i beże. Ściany zostały obłożone płytkami w formacie cegiełkowym. Ciemniejszym akcentem są meble wykonane z barwionego drewna bambusowego.
Jeśli szukasz biura projektowego, które zaprojektuje dla Ciebie funkcjonalne, przestronne, jasne wnętrze, skontaktuj się z nami. Pomożemy w realizacji Twoich wnętrzarskich marzeń.