Żoliborz, City Apartments, 50m2

rydygiera-III-aranzacja

Rok: 2014
Powierzchnia mieszkania: 50m2
Pomieszczenia: korytarz, salon, aneks kuchenny, sypialnia, łazienka
Rynek: pierwotny
Dla kogo: na wynajem
O projekcie: mieszkanie to miało posłużyć właścicielom jako źródło zarobku, czyli apartament na wynajem krótkoterminowy.
Głównymi założeniami projektu było stworzenie przestrzeni ciepłej i przytulnej, jednocześnie funkcjonalnej i praktycznej w utrzymaniu. Staraliśmy się, aby wszystkie użyte materiały miały podwyższoną odporność na zużycie. Podłoga w części dziennej została wyłożona panelami o podwyższonej klasie ścieralności. Wszystkie miękkie meble zostały dobrane tak, aby można było zdjąć i wyczyścić pokrowce. Blaty wykonane są z płyty odpornej na zarysowania i łatwej w czyszczeniu. W łazience na ścianach zamiast płytek z trudnymi do utrzymania fugami, pojawił się dekoracyjny tynk akrylowy odporny na wodę. Kuchnia została zaprojektowana z gotowych mebli modułowych w stylu prowansalskim. Wnętrze sypialni sprzyja relaksowi, miękką szarą wykładzinę dopełnia miętowy kolor ścian. Łóżko podwójne ma możliwość rozłączenia i tworzy dwa oddzielne miejsca do spania.
Jeśli planujesz zakup mieszkanie na inwestycję i szukasz architekta wnętrz, który zaprojektuje atrakcyjną, praktyczną przestrzeń biorąc pod uwagę Twój budżet, skontaktuj się z nami. Zaprojektowane przez nas mieszkanie posłuży Tobie i wynajmującym wiele lat.